Vážení a milí přátelé,

děkujeme za vaši  návštěvu  šestého  ročníku „Advent 2011“ - fotogalerie zde

"Dobrý den, pane Pelante.
Po skončení vystoupení Roháčů jsme se již nesetkali. Dlužíme Vám vřelé
poděkování za to, že jsme se opět mohli zúčastnit skvělé akce, kterou v
adventním čase pořádá Vaše sdružení. Po cestě z Moravy nám přišel velmi
vhod kelímek mimořádného punče. Nasáli jsme atmosféru a již venku bylo
na všech přítomných patrné, že se zde scházejí nadšeně a rádi. V
samotném kostele pak vytvořili vyjímečné prostředí, díky kterému jsme si
všichni užili nádherné adventní odpoledne. A jestli k tomu přispělo i
naše vystoupení, máme radost.
Též připojím poděkování za královské a vinné klobásky. To víte, to jste
se trefil Roháčům do noty.

Mějte se moc fajn - Roháči z Lokte - za ně Ríša Melichar"

velice nás překvapilo, že dorazili i sousedé z velmi malé osady Beraní Dvůr( před staletími patřila osada pod panství Andělská Hora…..), dále děkujeme manželům Švejdarovým z hotelu HUBERTUS, že tak jako každý rok napekli neobyčejné dobroty, byla toho plná E 2, (i toto místo patřilo dříve k  A.H. , nedaleko odtud stávala velmi významná celnice), možná, že by stálo za pokus vyhlásit nové panství i se všemi nároky….! Ale zpátky k adventu (nechal jsem se strhnout diskuzí V.K. o E.U.) Velké poděkování patří sobotní četě,  která pracovala v částečném složení i v neděli a připravovala ten chválený typickoandělskohorský punč, vinnou Tentzelovu klobásku (alchymista by se divil, je jen škoda, že se ztratil jím sepsaný traktát o alchymii), dále manželům Götzovým za vzornou přípravu  pk-26 a dokonalou spolehlivost, dá se na ně vždy stoprocentně spoléhat! Partě, kterou vede již léta Karel Pokorný a jeho pomocníkům, F.K.  a Luďovi, tomu co bydlí u Aničky, (Luďa se také vzorně stará o sv. Floriána) za obsluhu alchymistovy pánve. Také těm, co vyrobili pěkné stojánky na vánoční stromečky, těm co je do nich krásně usadili (fa. Petr a syn), také lesnímu muži, že nám je poslal, i když ztratil klíče od vozidla. Obecnímu úřadu Andělská Hora opět za zapůjčení židlí, jejich dopravu tam i zpět, paní starostko, velice děkujeme za spolupráci s naším o.s. Panu ing. Benešovi za dokonalou asistenci, jeho smyslu pro pořádek a zodpovědnost. Velké poděkováni patří také celé rodina Šedivých,(ta od Ryby) za nazdobení stromečků, pečení kaštanů, úklidu kostela před i po zahájení, ten úklid je ze všeho asi nejtěžší, pan farář by se jinak zlobil.

Jsme také rádi, že nás poctil svou přítomností i „náš“ vojenský průvodce na Pustý zámek ( druhý ročník je v plánu někdy koncem dubna). Našim děvčatům, která vás vítala u vchodu do kostela, tak jako každý rok. Samozřejmě děkujeme, našim právním službám a jejich rodinám, našim bankám (že nás šetří) i lidem z péče o náš katastr. Na závěr mi dovolte poděkovat hlavním aktérům, tedy skupině ROHÁČI pod vedením Ríši Melichara, dle ohlasu  a to, že některým šel mráz po zádech, by znamenalo, že teprve teď tato známá skupina dozrává, no necháme se překvapit dalšími ohlasy, za to, že nás pan kapelník mile překvapil cenovým požadavkem za vystoupení, si ho dovolím touto cestou vyzvat, aby laskavě včas předeslal, kdy si vyzvedne Balounovu zimní sadu prejtů.

Ještě jednou děkuji vám všem, doufám, že se Vám u nás líbilo, že vám punč chutnal, a že jste si odnesli alespoň malý zážitek.

Za o.s. A.H.  Josef  Pelant  m.u. / jednatel

 

Adventni-setkani-2011

Vážení přátelé,

již šesté adventní setkání se blíží, proto si dovoluji upozornit, že se koná na Andělské Hoře v kostele sv. Michala ( kostel je ten u hradu) 4.12.2011 od 16:00, ochutnávky začínají od 15.30. Vánoční vystoupení provede skupina ROHÁČI s novou kolekcí vánočních písniček. Prosím, vezměte si sebou zvonečky, místo tleskání vždy zazvoníme na zvonečky, samozřejmě si oblečte teplé oblečení, teplé spodní prádlo je vítáno, deky taktéž. Nebojte se nabalit, nejdete na molo, ale za přáteli, rádi Vás zase po roce uvidíme. Vstupenky jsou ke koupi v prodejně masa v Jaltské ulici č.p.11 u pí. Kovaříkové tel.353588619, nebo je možná rezervace na m.t.731273776, 602149272, ostatní budou ke koupi až na místě samém.

K ochutnání budou pečené kaštany, již tradičně pravý andělohorský punč a samozřejmě pravá Tentzelova červená vinná klobáska, opékaná na nefalšované Tentzelovo pánvi.

Na závěr ještě sdělení pro ty, kterých se to týká, připravte si včas pánev a suché dřevo, zajistěte si dopravu, zkontrolujte si pk- 26, nakupte včas suroviny na punč, dokupte tácky, kelímky atd., kdo bude péci kaštany, ať si připraví kornouty, dopravu obecních židlí a zase zpět do trojbokého kostela, možná bude potřeba v kostele přitopit, příprava kostela včetně nazdobení stromků proběhne v sobotu 3.12., klobásky se" natočí" také v sobotu (ten tým, co připravoval mísy na kapličku byl dobrý).

 

Zatím neobyčejně zdraví J.P.

Aktualizováno (Čtvrtek, 08 Prosinec 2011 07:10)

 

Komentáře a dotazy k produktu 

 
#6 Mikki 2017-07-16 09:35
I'm not sure where you're getting your information, but good topic.

I needs to spend some time learning more or understanding more.
Thanks for magnificent info I was looking for this information for my
mission.

Also visit my site ... What
is the Ilizarov method?: www.casaecomida.com.br/.../
 
 
#5 Emelia 2017-06-21 15:37
Hey there, You have performed an excellent job.
I'll definitely digg it and in my view recommend to
my friends. I'm confident they'll be benefited
from this web site.

Review my homepage ... foot pain map: grotesquesuburb53.soup.io/.../...
 
 
#4 Burton 2017-06-15 02:04
Hi, its good paragraph concerning media print, we all
be familiar with media is a enormous source of facts.

Feel free to visit my website fuck it (wancanales.blog.fc2.com: wancanales.blog.fc2.com/.../)
 
 
#3 Brittany 2017-06-13 14:55
These are actually fantastic ideas in on the topic of blogging.
You have touched some pleasant factors here. Any way keep up wrinting.


Also visit my homepage - foot pain arch: illamontaluo.weebly.com/.../...
 
 
#2 Jaroslav 2012-01-05 07:43
Poděkování všem čleům o.s. a pomocníkům za přípravu a realizaci adventního setkání 2011. Děkuji Jarda Herman
 
 
#1 2011-12-11 19:00
Vyslovujeme vřelé poděkování za velice povedený adventní koncert,který se velice povedl i pro nepřízeň počasí. Také bychm radi poděkovali za zaslané fotografie , které se také velice povedly děkujeme :)!
 
Přihlášení