AHora-prijat

historie v Krušnohoří
pohled

Dobrý den vážení přátelé, ve středu 6.3.2013 jedu na M.O. vyjednávat povolení pro hromadný vstup do VVP Hradiště, stran pochodu-pouti na Pustý zámek. Kdo z vás má zájem se zúčastnit 3. ročníku, tak se pomalu začněte přihlašovat, uzávěrka přihlášek je 20.4.2013, po tomto termínu již nelze nikoho dalšího přihlásit, mějte na mysli, že toto povolení podléhá armádním předpisům a pohyb po území vojenského prostoru má přísná pravidla. Nově se hlásící účastníci musí nahlásit: příjmení a jméno, adresu trvalého bydliště, č.op. a kdo používá e-mail, tak je dobré ho poslat. Podle došlých přihlášek budeme zase tvořit @ seznam, tak aby přihlášení měli aktuální informace.

Pro ty, kteří jsou již dlouhodobě zváni a oni by se rádi zúčastnili, ale neradí chodí, nebo je bolí koleno, jsou volná místa na pozici velitelé pomocných vozidel.

Termín pochodu-pouti je 11.5.2013, kontrola prezenční listiny je v 7:45, start je v 8:00 z Andělské Hory, zpět na A.H. vás doveze autobus od fa. LIGNETA, tak jako každý rok. -:)

Prozatím tolik, později pošlu podrobnosti.

 Ano, máte pravdu, ze 70 % způsobuje celulitidu špatný životní styl, jen z 30 %
za to může dědičnost, a proto pochodu zdar!

Zdraví Josef Pelant  / m.u.

Aktualizováno (Pondělí, 22 Září 2014 10:58)

 
nezapomeň poblahopřát...
kalendář jmen
nejnovější komentáře
Přihlášení