AHora-prijat

historie v Krušnohoří
pohled

Po dvouměsíčních přípravách se v sobotu večer povedlo. Ve 20,31 hod jsme "dostali " signál z kopce Plešivec ( v Doupovských horách) a dále už zápis pana jednatele..............

Dobrý večer, my jsme z Andělské Hory  viděli Plešivec v Doupovských horách, ale i záblesky nad vrchme Vladař. Krásno bylo vidět slabě, ale bylo, pan Kříž tam byl sám a měl plné ruce práce. Plešivec v Krušných horách, kde byl pan Herman s ženou Evou, jsme také viděli. Se všemi jsme navázali telefonní kontakt a nám všichni dotázaní  potvrdili, že viděli naše  signální rakety. Neviděli jsme pouze  Bochov ( pan Sommer) a nebyl vidět přes opar ani Krudum. U nás bylo - 9oC a  u  Jardy na Plešivci bylo dokonce -16o C !!
Na Andělské Hoře se nás sešlo u ohníčku  dvacet, jídla bylo dost, některé bylo extra pálivé-čertovské, některé zmrzlé. Fotografie z akce jsou v galerii a máme i video. Po ukončení "vysílání" k nám na Andělskou Horu dorazila skupina ze sousední hory ( Plešivce v Doupovskáh horách ), v počtu čtyři, takže nás na hradě v jednu chvíli bylo dvacet čtyři! 

Všem, kteří doputovali na Andělskou Horu (hrad), děkujeme, zvláště těm co se podíleli na přípravě "telegrafu". Náš čert svítil na všechny směry a byl vidět!

Za všechny zdraví Josef Pelant.

Aktualizováno (Pondělí, 22 Září 2014 10:54)

 
nezapomeň poblahopřát...
kalendář jmen
nejnovější komentáře
Přihlášení