AHora-prijat

historie v Krušnohoří
pohled

 

---------- Původní zpráva ----------
Od: Vlastimil Hela < Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript >'; document.write( '' ); document.write( addy_text31615 ); document.write( '<\/a>' ); //--> Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript ;
Datum: 26. 3. 2013
Předmět: Keltský telegraf 2013 je z námi, ať žije Keltský telegraf 2014

 

 

 

 

Vážení přátelé, čerti!

 

Letošní ročník byl opravdovou zkouškou keltské odolnosti a nezdolnosti.

Arktické podmínky, které v sobotním večeru vládly nás však nemohly zastavit a taky nezastavily

Jeden příklad odvahy a odpovědnosti za všechny. Patrně nejobtížnější je býti čertem na Kralickém Sněžníku.

 

Ostatně posuďte sami:

Zdravím všechny blízké čerty,

hlásím ze svého stanoviště na Králickém Sněžníku, že tento rok Keltského telegrafu byl opravdu ,,vydatný,,. Omlouvám se také všem, kdo se se mnou pokoušeli telefonicky spojit před nebo po vysílání signálu, ale podmínky byly tento rok opravdu trochu náročnější. Signál tento rok nebylo možné odpálit z vrcholu, díky mrazu a silnému větru nebylo možné na vrcholu ani vydržet. Nakonec jsme jeden signál odpálili 50 metrů od vrcholu, ale to bylo vše na co jsme se zmohli, přiznám, že jsme ani nepozorovali signály na dalších kopcích a rychle zalehli do spacáků. Bivak jsme celkem přežili, ráno jsme se budili do -17 C a v šest ráno vyrazili na zpáteční cestu do civilizace léčit drobné omrzliny tváře, nosu /věřili by jste, že vám mohou k sobě přimrznout oční víčka a nemůžete je od sebe odlepit:-)?/.

Vlastíku, hlavní čerte, tentokrát bylo počasí opravdu ,,čertovské,,  ale stejně říkám : ,, příští rok zase, jen zkus domluvit trochu lepší počasí!,,

čert Jindra

Jindro, smekám!

 

I z dalších  dosud došlých zpráv je vidět, že jste na svých stanovištích vydatně promrzli a přesto jste vše řádně připravili a včas vysílali. Signální světlo tak postupně prošlo z východu na západ i sever naší země a stalo se symbolickým světlem jarní naděje, kterou  po letošní dlouhé zimě všichni opravdu potřebujeme.

 

Chtěl bych se před Vámi poklonit a s hlubokou úctou Vám všem poděkovat za odvahu a vůli přidat se ke Keltskému telegrafu 2013.

 

 

Děkuji všem, kdo mi už poslali zprávu z průběhu vysílání na jejich stanovištích a prosím ty, kdož tak ještě neudělali, aby mi poslali alespoň základní informace:

 

-          místo včetně přiděleného kódu (např.  C3)   (snadněji se mi to hledá, než když přijde jenom jméno čerta; vězte, že je s tím i tak dost práce)

-          počet účastníků (rádi bychom věděli, kolik čertů se KT zúčastnilo)

-          zda byl vidět signál z jiného místa – uvést kterého (kvůli plánování další budoucích propojovacích stanišť)

-          posílejte i fotografie, postupně je dáme na web

 

 Prosím o tyto údaje i čerty, kteří mi je ve svých zprávách neposlali. Po vyhodnocení Vám pošlu soubor se zprávami a celkový počet.  Myslím, že i Vás to bude zajímat.

 

Moc Vám za to všem děkuji.

 

 

 

Pro příští jubilejní pátý ročník uvažuji o jiné formě organizace se zapojením více aktivních čertů  (krajští nebo liniový vedoucí čerti). Letošních víc jak 130 stanovišť  už byl počet přesahující možnosti jedné osoby, byť s vydatnou pomocí paní Aleny Skyvové, která se stará o webové stránky a pana Petra Menšíka, který měl na starosti Facebook.

 

Oběma jim za to patří velké poděkování nás všech.

 

Uvítám Vaše návrhy ať už na zefektivnění organizace Keltského telegrafu tak na Vaše osobní zapojení.

 

Několik z Vás se mne ptalo, zda se chystá nějaké setkání čertů. Jednou z možností je setkat se v Praze u příležitosti akce Esoterika (Výstaviště v Holešovicích, 19.-21.4.2013).

A to v sobotu 20. 4. 2013 dopoledne cca v 11.00 hodin, bližší pokyny rozešlu.

 

Ještě jednou Vám všem děkuji a těším se na viděnou 22. března 2014 při 5. ročníku Keltského telegrafu.

 

S hlubokou úctou

 

Vlastimil Hela

Vrchní čert Keltského telegrafu Regenerace

 

P.S. Průběžně sledujte webové stránky www.keltskytelegraf.cz  a doplňujte informace o svých stanovištích formou karty místa – platí zejména pro letos nově vytvořená stanoviště.

 

Zprávy zasílejte na e-mailovou adresu: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

 

 

 

 

 

Aktualizováno (Pondělí, 22 Září 2014 10:53)

 
nezapomeň poblahopřát...
kalendář jmen
nejnovější komentáře
Přihlášení