AHora-prijat

historie v Krušnohoří
pohled

Dobrý den vážení přátelé,

dovoluji si podat informaci o "nákupu" žuly na podlahu do naší odpočívky, kterou stavíme ve Stichlově Mlýně.

Pepa "Kameník" Kronus ráno zaspal :-), tak jsme vyrazili až v 7:30, těžký přívěs nám zapůjčili přátelé z jedné, nám velmi přátelsky nakloněné firmy, Jirko velice děkujeme.

Vyrážíme, vše potřebné je naloženo, v mapě je označen cíl: Horažďovice. Cesta ubíhá bez problému, jenom jednou zastavujeme, Pepa kontroluje stav přívěsu a svého "tahače",  zdá se, že je vše v pořádku, řadíme jedna, dvě, tři..... klimbám a jsme v lomu.

Začíná obhlídka, no nádherné kamení všeho druhu.........., přichází pan vedoucí, předáváme dárky, vyjednáváme, žebrám, argumentuji, zaklínám, Pepa se za mně stydí :-)......chápu ho a cituji: "...jednou tě nahraju na video, uvidíš jak vypadáš......:-):-) ", no jasně, ale charita je uzavřena, jsme velmi chudé o.s.

Musíme co nejdříve sehnat návěs, který uveze třicet tun a ujede celkem 250km, máme na to čtrnáct dní, než si to pan vedoucí rozmyslí.

Kdo o nějakém dobrém a slušném návěsu, včetně řidiče ví, prosím kontaktuje mne, děkuji.

 

---------- Původní zpráva ----------
Od: Josef Kronus < Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript >'; document.write( '' ); document.write( addy_text1825 ); document.write( '<\/a>' ); //--> Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript ;
Datum: 26. 5. 2013
Předmět: RE: Stavba odpočívky ve S.M.-nákup žuly v lomu.

 

Aktualizováno (Pondělí, 22 Září 2014 10:38)

 
nezapomeň poblahopřát...
kalendář jmen
nejnovější komentáře
Přihlášení