AHora-prijat

historie v Krušnohoří
pohled

Ohlédnutím za adventním setkáním.

Letošní bylo v pořadí už osmé. Počasí vůbec nepřipomínalo příchod kalendářní zimy, ba naopak. Sluníčko, zelená tráva, jen stromy neměly listí. A teplota! Škoda vzpomínat. Ale, ani nepřízeň přírody nemohla překazit vánoční atmosféru adventního setkání. Vydatně k tomu přispívala i libá vůně punče a čaje, která se linula z polní kuchyně, kterou v oblacich páry tak perfektně zvládali manželé Götzovi. A z druhé strany vydatně sekundovala drážděním chuťových pohárků vůně vinné klobásky trojice od Tentzelovy pánve doplněná grilovači kaštanů. Vše pak bylo završeno sladkou tečkou, dokonalými jablečnými šátečky. A když byly naplněny požitky tělesné, nastoupily požitky ducha. Letos byla malá změna v programové skladbě. Vystoupili dvě skupiny účinkujících. Jednak seskupení ALISON a pak paní Jíšová s dcerou. Oba bloky pak nakonec zakončil společný zpěv koledy. Do nočního ticha jsme se rozcházeli slavnostně naladěni.

Druhý den ještě pár obětavců dalo „ do pucu“ kostel a dokonce upravili i prostranství před vchodem. Tak se už zase můžeme těšit na příští setkání. A to bude hnedle, za 362 dní.

V galerii je jako vždy pár obrázků

A ještě některé postřehy:

 

Dobrý podvečer vážení přátelé,

velice děkuji vám a vašim rodinným příslušníkům za perfektní úklid kostela, to bahno bylo zničující, ale je pravdou, že ve spolku je pořád ohromná síla, zvláště ve spolupráci s obcí. J.P.

Pěkné vánoce a hodně zdraví do nového roku vám všem přeje vaše sdružení.

 

Hezký den,

včera jsme se s manželkou účastnili adventního odpoledne v a okolí kostela na Andělce. Bylo to úžasných pár hodin klidu a pohody, které z akce plynuly a za které bych vašemu občanskému sdružení chtěli upřímně poděkovat.

S přáním pevného zdraví a neutuchajícího entuziasmu

Milan Panzer

 

Dobrý večer vážení přátelé,

dovolte mi, Vám poděkovat za vaši účast na dnešním "Adventním setkání" na Andělské Hoře, doufáme, že se Vám dnešní setkání líbilo.

Vaše sdružení o.s. A.Hora

Zvláštní poděkování: panu zvukaři Tomáši Zíkovi-(Kalous), panu ing.Benešovi, reklamní agentuře Boom, rodině Šedivých, rodině Švejdarových-hotel Hubertus, obsluze Tentzelovy pánve-Karel Pokorný, Luďa Vaďura a František Kubuš, panu Láškovi, obecnímu úřadu Andělská Hora, fa.Gespol, fa.Trules, fa.Slouka-Slouková a panu Robertu Kempfovi.

Přeji Vám ničím nerušený slunovrat.

Za občanské sdružení Andělská Hora Josef Pelant

Děkujeme.-)
V roce ...14 ať se daří
ať se dobré pivo vaří
připijeme podle přání
na zdraví či milování
ať je každý spokojený
tam kde je a nebo není
ať nás mysl provází
tam kde štěstí neschází...
...to Vám přeje z Lišova
paní Pavla Jíšová

Richka

 

Aktualizováno (Neděle, 21 Září 2014 21:58)

 
nezapomeň poblahopřát...
kalendář jmen
nejnovější komentáře
Přihlášení