Dobrý den vážení přátelé,
dovoluji si vás důrazně upozornit, že v okolí Stichlova Mlýna byla vyfocena stopa trolla, určitě využil zimní nepřítomnosti Černého psa Kazana.
Buďte velmi obezřetní, protože troll tohoto typu má velký akční rádius!
Na přiložené fotografii vidíte, že asi rád požírá sníh včetně mechu a nerozpakuje se zlomit vrostlý smrk, na druhé fotografii je vidět jednu stopu před potokem a druhou až za potokem, to svědčí o jeho velkém rozkroku.
V těchto dnech doporučuji nejezdit na kole, opatrnosti není nikdy dost, možná že troll má na svědomí zmizení cyklisty Růžičky

Pepa

A pokračování......
Vážení přátelé,
vám, co jste napsali že máte jakýsi pocit ohrožení doporučuji, zataraste se doma a nevycházejte do doby než nabudete vnitřního klidu! Nedostatek pohybu nahraďte svižným chozením kolem stolu, protože celulitidu způsobuje ze 75% špatný životní styl, jen z 25 % za to může dědičnost.
Jeden sečtělý kolega radí, že k ochraně před trollem je vhodné dát si na krk šňůru s klíčem, nejlépe prý zabírá klíč značky FAB, tento druh klíčů obsahuje více mědi(Cu), troll se nikdy nevyskytl v měděných dolech.
Všem děkuji, že jste nezůstali k zjevení trolla neteční, a že posíláte různé rady, podněty a postoje, od sestavení domobrany až po vyslání lovecké expedice.
Přišlo také jedno doporučení z hrozícího nebezpečí, že pokud se zde nezvaný troll rozmnoží, tak ho po vzoru Islandu hned odstřelit, zajímavý názor který stojí za zvážení.
 Prosím nic nepodnikejte, protože doposud nevíme odkud troll pochází, jak a kudy se do okolí Stichlova Mlýna dostal!
Obecní satelit sice potvrdil podezřelou stopu, která byla nahlášena u Koženého vrchu, ale zdá se, že zas tak velký rádius troll nemá.
S tímto typem trolla si poradí jen a jen Černý pes Kazan, vyčkejme na jeho fundovaný zásah.
Na závěr se osobně omlouvám všem, kteří v náhlé panice ztratili klíče od svých nemovitostí, neklesejte na mysli zima nebude trvat věčně, na jaře klíče zase najdete.

Na stráň!

JP
 
Přihlášení