Aktuálně - Akce minulé

Dobrý den vážení přátelé,
dovoluji si vás pozvat 1.4.2017 ve 13:30 do Stichlova Mlýna na jarní opékání špekáčků, po dlouhé zimě je potřeba se dokrmit a ohněm vyhnat zimu a nemoci. Zažijte neodolatelnou vůni opékaného špekáčku.
Kdo špekáčky nejí, bude si moci vybrat mezi mrkví a banánem.
Možná že vám tento email přijde vícekrát, nebudu adresáře třídit, děkuji za pochopení.

Srdečně zdraví Josef Pelant

P:S: Také si dovoluji přeposlat text, který nedávno dorazil.


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


V
nočních hodinách se na území SM snesla malá sonda, nalezena byla několik metrů od kapličky sv. Marie.
Z malovaných symbolů, které na sondě jsou se zdá, že se posel hlásí ke kemetismu.
Vzkaz který byl uvnitř ukazuje, že odesilatel má snad spojení k Černému psu Kazanu, protože jsou zde neobvyklá tvrzení:
1. Slunce které za dobu své existence oběhlo střed naší galaxie jen 20 x !  2. Cheopsova pyramida se stavěla 28 let . 3. Chrám Sagrada Familia se staví vice jak 137 let! 4.Dále uvádí, že když si muž během pohlavního styku sundá prezervativ, aniž by to věděla jeho sexuální partnerka, dopouští se tím znásilnění. 5.Ve Stichlově Mlýně zádný troll nikdy nebyl, udajný otisk stopy ve sněhu patří majiteli Dopovských hor Dědu Doupováku.
Nakolik jsou tyto proklamace pravdivé budete asi dál studovat, faktem ale je, že tak odborné znalosti může mít opravdu jen ČpK.
V příloze je amatérský pokus o přenesení znaků z odvrácené strany sondy.
Váš B:k + Š

 

Dobrý den vážení přátelé,
posílám  jarní zprávu, viz viz fotografie.

Petr Šedivka a Galina Šedivková přivezli první dřevo na výrobu "vzorkovníku"(dříve dendrofon) dřevin, které rostou v Doupovských horách.
Nepomucký Jan svatý dostal drátěnou ochranu, protože přilehlá lípa se musela ořezat, odumřeli jí horní větve.
Ivan Thýn předává manželům Götzovým, jakožto donátorům projektu "4. socha pro Karla IV." dopis s oficiálním poděkováním a zároveň pozvánku na neveřejnou prohlídku návrhů . V březnovém vydání Radničních listů vyšel nejen na toto téma zajímavý článek.

S mnoha pozdravy Pepa

Aktualizováno (Pátek, 03 Březen 2017 23:30)

 

Dobrý den vážení přátelé,
jelikož jste se tak ukázněně přihlásili na: "Pustý zámek 2017", tak vám za odměnu posílám další zprávu,
nebylo to jednoduché dát dohromady vaše postřehy a poznatky.

Zdraví Pepa


Informace o výskytu trolla v oblasti Stichlova Mlýna "prosákla" do systému, této neúplné informace se doslova zmocnili
pojišťovací agentury a začali posílat do našich příbytků své donašeče, aby záměrně šířili paniku, do některých domácností se ale nedostali, neb jsou pořád ještě zataraseny.
Jestliže vám agentura nabízí produkt, který hradí škody způsobené trollem, věřte, že taková pojistka nemá žádnou právní váhu, radím takovou smlouvu nepodepisovat a emisarovi se vysmát do jeho modrých očí, popřípadě oka.
Těm, kteří se dotazují, kdy už Černý pes Kazan  zasáhne, musím říci, že opravdu nevím, nedávno jsme na ČpK čekali 12  let (slovy: dvanáclet), a nic.. Ani gardě z výzkumné stanice Tři oči se nepodařilo Černého psa Kazana sehnat.

Jak stichlův troll vypadá, zatím nikdo neví, dosud se ho nepodařilo spatřit ani vyfotit, můžeme se ale domnívat,  že by místní troll neměl plavat, protože podle výpočtu ze změřeného rozkroku a otisku stopy porušuje zdejší troll Archimédův zákon, těleso ponořené do kapaliny je nadlehčováno silou, která se rovná tíze kapaliny tělesem vytlačené, se na trolly podle všeho nevztahuje, tato domněnka se bude dále šetřit.
Pokus o kontakt silových ministerstev vyšel do ztracena, odpověď zněla: "Paniky už bylo dost!!!".  Jenom vojenský přidělenec napsal: "Paniky už bylo dost!"

Prosím, pište Černý pes Kazan s velkým "Č",  proč, protože do dnešních dnů není úplně jasné odkud ČpK pochází a co za tím vším stoji, mám takové neblahé tušení, že nebylo nikdy prokázáno, že výše zmíněný ČpK je opravdu pes. Vždyť to může být osoba (též osobnost).
 Ano, zákon z 10. prosince 1918, č. 61 Sb. z. a n. o zrušení šlechtictví zakazuje bývalým šlechticům užívati rodného jména s přídomkem nebo dodatkem vyznačujícím šlechtictví, ale některá slavná jména se píší dodnes velmi podobě např.: Leonardo da Vinci, La Fontaine, Al Pacino, Klaus van der Pas, Robert de Coster, Karel rytíř Kořistka (Ritter von Kořistka), Dacziczky z Heszlowa ( též Dačičtí z Heslova), Der Schwarze Hund de Kazan, Robert de Niro, Kazan black Dog, Leonardo DiCaprio, Fekete kutya Kazan, الكلب الأسود قازان atp.

Naše úřady, nestarajíce se o náležité objasnění záhadných výrazů přídomek a dodatek vyznačující např. šlechtictví, dospěly k tomu názoru, že oním Černým psem Kazanem může být kdokoliv..

Na závěr chci poděkovat všem dopisovatelům, kteří problém troll poctivě studují a snaží se věci přijít na kloub. Avšak pozor, nepravých trollů je více, nenechte se zmást pochybnými články, může to být takzvaná (niin sanottu) trollova past!

 

Na stráň!

J.p.


---------- Původní zpráva ----------

 
Dobrý den vážení přátelé,
dovoluji si vás důrazně upozornit, že v okolí Stichlova Mlýna byla vyfocena stopa trolla, určitě využil zimní nepřítomnosti Černého psa Kazana.
Buďte velmi obezřetní, protože troll tohoto typu má velký akční rádius!
Na přiložené fotografii vidíte, že asi rád požírá sníh včetně mechu a nerozpakuje se zlomit vrostlý smrk, na druhé fotografii je vidět jednu stopu před potokem a druhou až za potokem, to svědčí o jeho velkém rozkroku.
V těchto dnech doporučuji nejezdit na kole, opatrnosti není nikdy dost, možná že troll má na svědomí zmizení cyklisty Růžičky

Pepa

A pokračování......
Vážení přátelé,
vám, co jste napsali že máte jakýsi pocit ohrožení doporučuji, zataraste se doma a nevycházejte do doby než nabudete vnitřního klidu! Nedostatek pohybu nahraďte svižným chozením kolem stolu, protože celulitidu způsobuje ze 75% špatný životní styl, jen z 25 % za to může dědičnost.
Jeden sečtělý kolega radí, že k ochraně před trollem je vhodné dát si na krk šňůru s klíčem, nejlépe prý zabírá klíč značky FAB, tento druh klíčů obsahuje více mědi(Cu), troll se nikdy nevyskytl v měděných dolech.
Všem děkuji, že jste nezůstali k zjevení trolla neteční, a že posíláte různé rady, podněty a postoje, od sestavení domobrany až po vyslání lovecké expedice.
Přišlo také jedno doporučení z hrozícího nebezpečí, že pokud se zde nezvaný troll rozmnoží, tak ho po vzoru Islandu hned odstřelit, zajímavý názor který stojí za zvážení.
 Prosím nic nepodnikejte, protože doposud nevíme odkud troll pochází, jak a kudy se do okolí Stichlova Mlýna dostal!
Obecní satelit sice potvrdil podezřelou stopu, která byla nahlášena u Koženého vrchu, ale zdá se, že zas tak velký rádius troll nemá.
S tímto typem trolla si poradí jen a jen Černý pes Kazan, vyčkejme na jeho fundovaný zásah.
Na závěr se osobně omlouvám všem, kteří v náhlé panice ztratili klíče od svých nemovitostí, neklesejte na mysli zima nebude trvat věčně, na jaře klíče zase najdete.

Na stráň!

JP
 
Vážení přátelé, příznivci našeho spolku,
dovolujeme si vám oznámit, že ve věku 80let zemřel pan František Častulík, který velkým dílem přispěl ke stavbě první poválečné kapličky v chatové osadě-Andělská Hora (Osada klidu).

Kaplička byla vystavěna jako vzpomínka na poustevnici Ludmilu, která žila v nedaleké poustevně okolo roku 1500 n.l.

J:p.
 
More Articles...
Přihlášení