Aktuálně - Akce minulé

 

Dobrý den vážení kamarádi a přátelé
dovoluji si vám popřát klidné svátky, do nového roku hodně síly, přátelství, lásky a porozumění.
Buďte lepší, budujte přátelství, zkuste využít sváteční dny k odpuštění, nebo k omluvě, v novém roce se vám bude lépe "dýchat". 
Vám, co vás něco trápí, třeba nemoc, přeji aby vás neustále někdo podporoval a byl vám nablízku, protože opravdu naděje umírá až poslední. Jeden můj dobrý známý říká: "Když jsem tak jednou seděl za sklem na "jipce" a díval se na mou ženu, která ještě nedávno sršela životem a najednou nic, jen zabalené tělo s popiskou, pak prázdná postel, to nemůže být všechno".
 

Dobrá věc spojuje dobré lidi.
IT.
Za studio A.H. přeje Josef Pelant.


https://www.youtube.com/watch?v=aLG_2WGBzYg

 

dobr vle pf 16 kopie

To přeji všem Richka

Aktualizováno (Pondělí, 28 Prosinec 2015 21:27)

 

 

V sobotu 19.12.2015 v kostele sv. Michaela na Andělské Hoře proběhlo adventní setkání pořádané již po desáté o.s.Andělská Hora. Řeknete si, no a co, takových adventních setkání je v tomto předvánočním čase spousta.                                                                                                                                                                       Ale , je tu jedno obrovské ALE!!!! Kdo nebyl, ten přišel o zcela ojedinělý a hluboký prožitek. A jak to trefně nazval jeden z účinkujících, byl to takový andělskohorský „Woodstock „. Směsice různorodých hudebních stylů a účinkujících , kterou by jeden na adventní koncertu nečekal. Zahájil dětský sbor Mišpule v Nové Role. Po něm přišli nám dobře známí Roháči, následoval pan Kiďák Tomáško. A i na mluvené slovo se dostalo. Paní Domesová nás oblažila vánočním příběhem kapra a rybáře. A program postříbřil pan Paleček, opět Roháči spolu s DaD kvintetem. Na scénu přichází objemné těleso s tajemným názvem PPSVD spolu s NMKOD. Název tajemný, ale melodie opět překrásné. Na závěr všichni účinkující jako jeden muž a žena zapěli „Narodil se Kristus pán…“ No prostě úchvatné. Kostelem se neslo zvonění zvonečků a dlouho,dlouho nekončící potlesk . Tak prožilo více než tři sta lidiček jubilejní desátý adventní koncert. Díky.

Richka

Studio AH na krátkém videu ve zkratce zachytilo sobotní dění .

https://vimeo.com/149560530

V Galerii je pod: 2015 a položce ad15 ,krátká fotovzpomínka. Omlouváme se za malý techniký problém. "Volání" fotografií je prozatím jen tímto způsobem.

 

I poděkování je tu.

 

Dobrý den vážený a milý Ríšo, Roháči z Lokte, pane Žemličko, paní Domesová, paní Petříková, všichni účinkující, Tomáši.

 

Prosím, dovolte mi abych se poklonil vašemu sobotnímu vystoupení na Andělské Hoře, bylo to nejlepší vystoupení za posledních deset let a dovoluji si tvrdit, že ani kostel sv. Michaela za posledních 70 let nic lepšího neviděl!

Po celý příští rok máte moji podporu.

Přeji klidné svátky a dobrý rok 2016.

S úctou zdraví Josef Pelant.

Dobrý den vážení kamarádi a přátelé,

dovoluji si ještě jednou poděkovat všem, kteří se celý rok podíleli na společné činnosti našeho, dnes již spolku Andělská Hora.

Dovolil jsem si vybrat jeden z posledních emailů.

Pepa.

Ahoj Pepo,

omluv pozdní odpověď, stále nestíhám. Jsi moc hodný, za uznání děkujeme, ale nepřeháněj to.

Na místě je seknout poklonu Tobě a celému Tvému týmu. Za deset let jste stačili potěšit spoustu lidí. Máme velkou radost z toho, že se před pár lety naše cesty zkřížily a že jsme několikrát mohli být  Vašimi spolutvůrci. Po tomto desátém setkání to platí dvojnásob. 

Mluvil jsem ještě večer s Kiďákem, s Luckou Domesovou, s Pavlem Žemličkou. Všichni na Vaši adresu chrlili jen samou chválu. Dnes mi volal Míra Paleček, říkal, že cítí potřebu Ti též ještě dodatečně poděkovat. Třeba už Ti volal, velmi se mu na Andělce líbilo. Poděkování přišlo též od paní sbormistry-ně, nejspíše Ti taky napsala. Jestli ne, tak tlumočím.

Pepo, přeji Tobě, Tvým kamarádů a přátelům, kteří s Tebou tvoří novodobé kulturní dějiny obce Andělská Hora, abyste vydrželi a aby se Vám dařilo vše, do čeho se pustíte.

Krásné svátky, mnoho štěstí a zdraví přeji a na viděnou se těším – Lubomír Ríša Melichar a všichni Roháči.

 

 

Aktualizováno (Úterý, 22 Prosinec 2015 22:44)

 

Již zítra vypukne jubilejní desátý ročník adventního setkání, které tradičně pořádá o.s. Andělská Hora. Přípravy jsou dokončeny a můžeme vše spustit. Už se na Vás těšíme. img 9501dnes

Richka

 

 

Aktualizováno (Pátek, 18 Prosinec 2015 21:27)

 

Ano, ano, jako každý rok, tak i letos, je tu konec roku, silvestr a s ním nejen bujaré oslavy, ale i takové to ohlédnutí za tím, co jsme zase vyvedli, co jsme neudělali a tak vůbec. No a taky co nás čeká a co si přejeme a co bychom chtěli. Letošní rok byl pro náš spolek bohatý na události. Jako tradičně jsme vypochodovali na Pustý Zámek, stihli jsme odhalit pamětní desku J. W. Goethemu, střihnout si adventní koncert. A taky na práci zbyl čas, i když část z ní provedla spřátelená firma, myslím tím výstavbu odpočívky ve Štichlově mlýně. A pak ještě další drobnosti. Zato příští rok bude trochu jiný.Trochu více slavnostnější. Už v květnu to bude pátý ročník "Pusťáku", který se ponese v duchu šestistého výročí tragické smrti mistra Jana. A taky bude už desátý ročník adventních koncertů. A ještě další akce, které jsou zatím překvapením. Tak se přátelé těšte, navštěvujte, čtěte a zachovejte nám přízeň. Vzhůru do neznáma, vzhůru do roku 2015 !

Richka

 

 

 

Vánoční

Všechno cukroví napečeno, stromeček se už těší na to, jak se přioděje do zářivých ozdob, brambory na salát pomalu chladnou, ještě toho kapra je potřeba koupit, trochu poklidit, jo a kde máme ty všechny dárky? A abychom na nějaký nezapomněli jako vloni! A pak to přijde : „ Ježíšmarja“ , běžte si hrát někam jinam! A ty dědku taky zmiz, ať to tu stačím vše připravit! A pak přijde ten den. Do večera už je jen chvilička. Už, už slyším ten krásný a jemný zvuk zvonečku, který všem čekajícím ohlašuje, že je už naděleno, že už tady byl…a že už máme vstoupit do té tajemné mystické atmosféry, do zatemněného, jehličím provoněného pokoje, kde na nás čekají dárky od našich blízkých. Je tu Štědrý den.

Prožijte jej v pokoji.

pf 15 w

 

 

 

Aktualizováno (Úterý, 23 Prosinec 2014 00:30)

 
More Articles...
Přihlášení