rekognoskace trasy - Pustý zámek 2011

Dobré ráno vážení přátelé,

v pátek 6.5.2011 jsme provedli rekognoskaci trasy pochodu Andělská Hora - Pustý zámek - Jalový dvůr. Průzkum trasy provedla smíšená jednotka ve složení: gen. Nytra Břetislav v.v.,pplk.ing. Karol Paal, zodpovídající za vaší bezpečnost, Petr Šedivka , řidič dokonalé Lady Niva 4x4, Kováč Petr "čtyřkolka" Grizzly a Josef Pelant, malouzenář.

Musím vás upozornit, že trasa je dosti náročná, opravdu to není žádný výlet, terén trasy je velice proměnlivý, viz.foto. Když se dívám na seznam pochodujících, přemýšlím jestli by jedno proviantní vozidlo nemělo jet souběžně s pochodujícími, nebo aspoň stanovit občerstvovací body.

Na závěr si dovolím poděkovat pplk. Karolu Paalovi za profesionalitu s jakou rekognoskaci provedl, dále gen. Nytrovi za neutuchající trpělivost, panu Šedivkovi za odvahu s jakou vedl svoji Nivu ve velmi těžkém terénu a též panu Kováčovi za etapovou dopravu pana podplukovníka. Pánové, děkuji.

J.P.

Aktualizováno (Pondělí, 09 Květen 2011 09:22)

 

3.5.2011 doplněny fotografie v galerii

Včera, týlová skupina z přípravného výboru, pod vedením gardového kuchaře Milana Hrdličky, začala přípravu na Beltane 2011.

Stěhovali polní kuchyně PK- 60. PK-26, doplňovali pohonné látky do PV3s, sumarizovali nástroje, rozmlouvali a hodnotili zásoby, radostnou náladu kalila nepříjemná zpráva, gardovému kuchaři hučelo v uších (neustále hučí) ale když našel naběračky trochu "to" hučení ustalo a když si umyl nářadí byl na tom podstatně lépe.

Dále děkujeme panu Vaidišovi za pomoc při připojování elektřiny, zařizování a  jeho zaměstnanci Robertovi Vavřinovi.

J.P.

Aktualizováno (Úterý, 03 Květen 2011 08:44)

 

Vážení,

dne 30.4.2011 se na louce na Andělské Hoře koná každoroční akce Beltane, je to již pátý ročník.

Tímto jste všichni srdečně zváni, o programu více na plakátu.

3.5.2011 doplněny fotografie v galerii

Beltane_plakat_2011

 

Aktualizováno (Úterý, 03 Květen 2011 08:33)

 
Přihlášení